TREU MAKİNA İMALATI OTOMASYON SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Treu iz bırakır. Diğerleri; izleri takip eder        Birlikte Grurla...
 
Sosyal Medyada Paylaş

 
 
 
 
HAKKIMIZDA

 
  • 2014 yılında Kutluk KARAALİ tarafından kurulan TREU Kalıp Makine İmalatı Otomasyon Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Atakent Mahallesi Ümraniye'de tasarım ofisi olarak faaliyet göstermektedir.
  • Ana iştigal alanı olan otomasyon sistemlerinin Türkiye için halen yetersiz olan otomasyon imalat sistemlerine; tam otomatik montaj otomasyon tasarımı, otomasyon yedek parça ve hazır komponentler üretimini yaparak müşterilerine bu alanda hizmetler sunma anlayışını benimsemektedir.
  • TREU sektörde hizmet verdiği kurum ve kuruluşların bilgi paylaşımını ve bilgi gizliliğini gözeterek müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı amaç ve ilke edinmiştir. Bu bağlamda yapılan her türlü tasarım yada üretim müşteri odaklı olarak sunulmakta ve bu amaç doğrultusunda hizmet etmektedir.
  • Türkiye'de SIEMENS Unigraphics NX programının şahıs kullanıcısı olarak ilklerden olduğunu da sizlere belirtmek isteriz.
  • Yapılan tüm tasarım ve çalışmalarını üç boyutlu (3D) SIEMENS Unigraphics NX programında yaparak müşterilerine yapılan tasarımlarını proje safhasındayken sunumunu yapar. Proje aşamasında yapılan sunumlar doğrultusunda tam ve eksiksiz hizmet etmeyi ilke edinmiştir.
 
 
 
Adres: İçerenköy Mahallesi Kurtuluş Caddesi Kalender İş Merkezi No:2 Kat:5 Daire:19 34752 Ataşehir/ İstanbul/ TÜRKİYE
Telefon: 0 216 316 87 38    GSM: 0 535 981 23 29

www.treuotomasyon.com    kutlukkaraali@treuotomasyon.com    kutlukkaraali@treuautomation.com
 
© 2017 TREU KALIP MAKİNA İMALATI OTOMASYON SİSTEMLERİ İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.